Strike Counter Galaxy Attack 3D

Ücretsiz Atış Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut119.27 MB
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRoyal Voodoo CSGO Games
Strike Counter Galaxy Attack 3D indir; Sen galaksinin son kahramanı sensin.

Grev karşı galaksi saldırı 3d: alien atıcı burada! Epik galaksi savaşlarında uzaylıları vur!
Uzaylı saldırı, galaksinin nişancı, uzay shooter ve uzaylı atıcı seviyor musun?

Eğer uzay savaşı galaksi shooter ve hayatta kalma oyunları hayranıysanız ve zafer ve görev için uzay shooter benzetmek istiyorsanız, o zaman Counter 3D Saldırı Strike - Alien Shooter bir oyun olmalıdır shooter oyunu olması gerekir Arabanızda Aboard oynamak zorundasınız saldırılarını kaçarken çok sayıda düşmandan kurtulmak. Bu en iyi galaksi savaş atıcısı - sadece Windows Mağazası için şimdi yabancı atıcı oyunu!

Bir gün, güzel galaksimiz uzay davetsizlerinin saldırısı altında. Sen galaksinin son kahramanı sensin. Galaksiyi kötü düşmanlarından kurtarmak zorunda kalacağınız için hedefiniz oldukça zorlayıcı olacaktır.
Galaxy Attack: Space Shooter, uzay davetsiz misafirleri ve uzay royale klanları ile bir savaşın ön saflarına sizi koyar! Bir uzay gemisinin kontrolünü ele alacak ve galaksiyi uzaylı sürülerinden korumalısın.
Oyun ilerledikçe, uzay geminizi tamamen ölümcül kapasiteye getirmek için yükseltme hakkını kazanacaksınız.

ÖZELLİK
- İki aşırı eğlenceli mod: Macera ve Sonsuz
- macera modunda 23 seviyeleri ve sonsuz modda yüzlerce dalga düşmanları yayınlamak için hazır, patron da dahil olmak üzere mücadele
- Galaksi boyunca size eşlik edecek kadar 12 çeşit mermi ile 3 tipi savaşçı
- İnanılmaz aydınlatma ve özel efektler
- Power-up'ları ve Patronları içerir!
- Şanslı daire.

Strike Counter Galaxy Attack 3D oyunu, alan davetsiz misafirleri ile bir savaşın ön saflarında yer alıyor.
Yalnız uzay gemisinin kontrolünü ele geçirecek ve galaxian'ı uzaylı atıcıdan koruyacaksın. Bu alanda atıcı oyunlarda, giderek artan sayıda düşmanla karşılaşacaksınız ve uzay savaşında birçok forvet patronuyla başa çıkacaksınız. Sayaç grevinde olduğu gibi, uzay aracının silahları ile harika bir yer çekim deneyiminin tadını çıkarın!

Galaksinin geleceği artık senin ellerinde. Silahlarınızı epik savaşlar için hazırlayın.
Şimdi İndirin!!!

Uzay gemisi motorlarına başla ve bu nihai galaktik savaş oyununa katıl
Strike Counter Galaxy Attack 3D hızlı tempolu yukarıdan aşağıya perspektif boş alan shooter oyunu. Gerekli uzay mühendisleri becerileri hızlı tepki ve ezber saldırı savaş kalıpları ezberden daha fazladır. Oyuncunun ayrıca uygun yükseltmeleri donatmak ve belirli uzay savaşları görevlerinde uygun becerileri kullanmak için strateji becerileri olmalıdır!

YÜKSELTMEK VE YAŞAMAYA GİDİYORUZ - Uzay gemisi topunuzu yeniden yükleyin ve düşmanları yıkıcı bir füze ile şaşırtın. Ölümcül düşman topraklarından uçmak için yeteneklerinizi ve çevikliğinizi kullanın, tüm uzaylı atıcıları mağlup edip takımınızı kurtarın

Evrenin geleceği sizin elinizde. İnsanlığı korumak için şimdi indirin.
Tüm uzaylı istilacılarını öldürmek ve gökyüzünü korumak için gök kuvveti kuvvetini toplamaya hazır mısın? - Şimdi Galaksinin en büyük Kaptanı ol!

Strike Counter Galaxy Attack 3D indir